Naši VIP lektoři

Jan Tománek

profilové fotkyProfesionální trenér a choreograf s mezinárodními zkušenostmi. Trenérství vystudoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Olomouci. 

Během své mnohaleté taneční kariéry získal:
  • 3x titul vicemistra ČR v 10ti tancích a titul mezinárodního mistra Kanady v 10ti tancích
  • Jako trenér a choreograf byl v roce 2000 vicemistrem Evropy v Latinských formacích

V roce 2006 se jako profesionální tanečník zúčastnil televizního pořadu "Stardance 1.", kde tančil s moderátorkou Jolanou Voldánovou.

V roce 2007 v projektu televize Nova působil jako trenér a choreograf v pořadu "Bailando". Kde měl na starosti Janu Paulovou se Zdeňkem Fialou.

Svoje mnohaleté taneční zkušenosti zúročuje jako šéftrenér jednoho z nejúspěšnějších tanečních klubů v ČR DSP Kometa Brno a v poslední době také jako lektor reprezentativních kurzů pro veřejnost v Tanečním studiu Kometa.

V neposlední řadě působí v projektu "Kometa Stars" kde se po boku nejlepších českých tanečníků věnuje dance show, se kterými vystupují na významných akcích po celé ČR.
profilové fotky profilové fotky profilové fotky

Kamila Tománková

profilové fotkyProfesionální trenérka a choreografka s mezinárodními zkušenostmi. Trenérství vystudovala na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Olomouci. 

Během své mnohaleté taneční kariéry získala: 

  • 3x titul vicemistra ČR v 10ti tancích a titul mezinárodního mistra Kanady v 10ti tancích
  • Podílela se na titulu vícemistrů Evropy v latinských formacích v roce 2000

V roce 2006 se jako profesionální tanečnice zúčastnila televizního pořadu "Stardance 1.", kde tančila s mistrem světa v desetiboji Tomášem Dvořákem.
 
A v roce 2007v projektu televize Nova působila jako trenérka a choreografka v pořadu "Bailando". Kde měla na starosti Richarda Tesaříka s Ladou Kománkovou.

V neposlední řadě působí v projektu "Kometa Stars" kde se po boku nejlepších českých tanečníků věnuje dance show, se kterými vystupují na významných akcích po celé ČR.

Svoje mnohaleté taneční zkušenosti zúročuje jako trenérka jednoho z nejúspěšnějších tanečních klubů v ČR DSP Kometa Brno a v poslední době také jako lektorka reprezentativních kurzů pro veřejnost v Tanečním studiu Kometa.

Martin Odstrčil

Martin VIPProfesionální trenér 1. třídy a porotce s mezinárodní licencí WDSF. Trenérství vystudoval na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Olomouci. 

Během své kariéry získal:

  • 6x titul Mistra ČR v deseti tancích (1994 – 2000)

  • Titul Mistra ČR ve standardních tancích (2000)

  • Finalista Světového poháru ve standardních a deseti tancích

  • Semifinalista Mistrovství světa a Evropy v deseti tancích

Je trenérem mnoha Mistrů ČR.

VIP Martin VIP Martin